24-25.08.18
Jastrzębia Góra
Festiwal Whisky V edycja

Dla zwiedzających

Ideą organizowanego przez nas Festiwalu Whisky jest krzewienie kultury picia whisky oraz zaszczepienie w odwiedzających miłości do królowej alkoholi.

Na ponad 6000m2 wraz ze swoim bogatym portfolio whisky zarówno szkockiej, irlandzkiej, amerykańskiej jak i z pozostałych części świata, zaprezentują się polskie przedstawicielstwa największych światowych marek alkoholowych. Znajdziecie tu Państwo szeroki wachlarz edycji dobrze znanych miłośnikom whisky, jak również edycji mniej rozpoznawalnych; wystawców cygar oraz szkła do whisky. U każdego z wystawców whisky oprócz degustacji będziecie mieli Państwo okazję zaczerpnąć wiedzy na temat produktu rozpoczynając od pochodzenia poprzez nuty smakowe oraz proces destylacji.

Podczas Festiwalu Whisky odbywać się będą:

– profesjonalne degustacje (zajęcia mające na celu przybliżyć historię, walory organoleptyczne i nowe produkty z portfolio wystawców);

– master class prowadzone przez największe Autorytety świata whisky, m.in. Managerów destylarni, Global Brand Ambasadorów, autorów książek i artykułów o whisky oraz osób pracujących bezpośrednio przy produkcji whisky.

– wykłady, prezentacje w specjalnej strefie prelekcji.

– warsztaty z blendingu whisky, blind tasting, degustacje whisky Cask Strength, food pairingu, itp.

 

Równolegle przygotowaliśmy dla Państwa szereg atrakcji muzycznych, koncertów LIVE, konkursów oraz animacji, w tym m.in. warsztaty tańca irlandzkiego, warsztaty gry na dudach, szkockie i irlandzkie gry i zabawy, itp.

Podczas festiwalu w Sklepie Festiwalowym będziecie mieli Państwo możliwość nabycia prezentowanych whisky festiwalowych w najniższych cenach w Polsce!
Dodatkowo, goście festiwalowi otrzymają atrakcyjne rabaty w naszym nowo powstającym sklepie stacjonarnym w Redzie.

W tym roku zadbaliśmy również o Państwa czas po zakończeniu festiwalu. Na tę okoliczność w odległości około 200 m od terenu festiwalu wybudowana zostanie specjalna strefa „After Party” dostępna wyłącznie dla gości festiwalowych z koncertami Live oraz dj-em. Strefa „After Party” czynna będzie w godzinach: 22:30 – 03:00.

Po nabyciu biletu, w kasie festiwalowej otrzymają Państwo kieliszek degustacyjny, bony festiwalowe (w ilości zależnej od rodzaju zakupionego biletu) oraz pakiet voucherów uprawniających do darmowej degustacji edycji whisky na stoiskach Wystawców, które przeznaczone zostały do darmowego samplingu.

 

Pokażmy Szkocji i Irlandii, że Polska potrafi!

 

MASTERCLASS 

-> Masterclass są odpłatne, jednak do zakupionego biletu otrzymują Państwo w prezencie butelkę whisky, zgodnie z opisem który znajduje się w opisie biletu na masterclass.

-> Bilety na masterclass dostępne są wyłącznie dla posiadaczy biletu jednodniowego ważnego w dniu sesji masterclass lub biletu dwudniowego. Osoby nie posiadające jednego z wymienionych wyżej biletów nie będą mogły wziąć udziału w Festiwalu Whisky Jastrzębia Góra, ani też w masterclass.

-> Whisky zgodnie z opisem na bilecie będzie do odbioru na zakupionym masterclass.

-> Liczba miejsc jest ograniczona, zarówno 25 jak i 26 sierpnia jest to 45 miejsc (dziennie)

-> Procedura rezygnacji z zakupionego biletu jest taka sama jak zwrotu biletu na festiwal, według wytycznych regulaminu

-> Wszelkie informacje dotyczące master class na bieżąco pojawiać się będą na stronie festiwalu w zakładce „masterclass” oraz w socjal mediach festiwalowych.

 

WAŻNE:

* Bilet wstępu uprawnia do jedno bądź dwudniowej (w zależności od wykupionej opcji) degustacji whisky.

* Wraz z biletem otrzymują Państwo bony festiwalowe, które są jedynym środkiem płatniczym na stoiskach na terenie festiwalu. Za bony festiwalowe można nabywać porcje degustacyjne whisky ze stoisk wystawców, które obięcte zostały dodatkową opłatą.

* Bony festiwalowe są do odbioru w kasie w dniu festiwalu. Bony nie są uznawane jako środek płatniczy w barach Coctail Bar Max i Dom Whisky, w restauracji festiwalowej oraz sklepie festiwalowym.

* Bony są bezzwrotne i nierefundowalne oraz ważne tylko w czasie trwania festiwalu whisky oraz na terenie „After Party”.

* Masterclass na festiwalu są odpłatne i ważne jedynie z wykupionym biletem na masterclass oraz biletem wstępu na festiwal whisky.

* Wstęp na teren festiwalu WYŁĄCZNIE dla osób PEŁNOLETNICH.

* Wstęp na teren festiwalu możliwy jedynie dla osób posiadających ważny bilet wstępu (bez różnicy czy osoba będzie degustować whisky czy też nie).

* Coctail Bar Max oraz Dom Whisky 25 i 26 sierpnia czynne będą wyłącznie dla gości festiwalowych.

Galeria

Partnerzy

Czy masz skończone 18 lat?

Nie Tak