Ideą organizowanego przez nas Festiwalu Whisky jest krzewienie kultury picia whisky oraz zaszczepienie w odwiedzających miłości do królowej alkoholi.

Na prawie 6000m2 wraz ze swoim bogatym portfolio whisky zarówno szkockiej, irlandzkiej, amerykańskiej jak i z pozostałych części świata, zaprezentują się polskie przedstawicielstwa największych światowych marek alkoholowych. Znajdziecie tu Państwo szeroki wachlarz edycji dobrze znanych miłośnikom whisky, jak również edycji mniej rozpoznawalnych; wystawców cygar oraz szkła do whisky. U każdego z wystawców whisky oprócz degustacji będziecie mieli Państwo okazję zaczerpnąć wiedzy na temat produktu rozpoczynając od pochodzenia, poprzez nuty smakowe oraz proces destylacji.

Podczas Festiwalu Whisky odbywać się będą:

  • profesjonalne degustacje (zajęcia mające na celu przybliżyć historię, walory organoleptyczne i nowe produkty z portfolio wystawców);
  • masterclass prowadzone przez największe Autorytety świata whisky, m.in. Managerów destylarni, Global Brand Ambasadorów, autorów książek i artykułów o whisky oraz osób pracujących bezpośrednio przy produkcji whisky. 

Podczas festiwalu w sklepie festiwalowym będziecie mieli Państwo możliwość nabycia prezentowanych whisky festiwalowych w najniższych cenach w Polsce!

Po nabyciu biletu, w kasie festiwalowej otrzymają Państwo kieliszek degustacyjny, bony degustacyjne (w ilości zależnej od rodzaju zakupionego biletu) oraz pakiet voucherów uprawniających do darmowej degustacji edycji whisky na stoiskach Wystawców, które przeznaczone zostały do darmowego samplingu.

Pokażmy Szkocji i Irlandii, że Polska potrafi!

Masterclass

-> Masterclass są odpłatne, jednak do zakupionego biletu otrzymują Państwo w prezencie butelkę whisky, zgodnie z opisem który znajduje się w opisie biletu na masterclass.

-> Bilety na masterclass dostępne są wyłącznie dla posiadaczy biletu jednodniowego ważnego w dniu sesji masterclass lub biletu dwudniowego. Osoby nie posiadające jednego z wymienionych wyżej biletów nie będą mogły wziąć udziału w Festiwalu Whisky Jastrzębia Góra, ani też w masterclass.

-> Whisky zgodnie z opisem na bilecie będzie do odbioru na zakupionym masterclass.

-> Liczba miejsc jest ograniczona, zarówno 30 jak i 31 sierpnia jest to 45 miejsc (dziennie)

-> Procedura rezygnacji z zakupionego biletu jest taka sama jak zwrotu biletu na festiwal, według wytycznych regulaminu

-> Wszelkie informacje dotyczące masterclass na bieżąco pojawiać się będą na stronie festiwalu w zakładce “masterclass” oraz w socjal mediach festiwalowych.

Ważne

* Bilet wstępu uprawnia do jedno bądź dwudniowej (w zależności od wykupionej opcji) degustacji whisky na stoiskach festiwalowych. 

* Wraz z biletem otrzymują Państwo bony degustacyjne, które są jedynym środkiem płatniczym na stoiskach na terenie festiwalu. Bony degustacyjne można wymieniać na porcje degustacyjne whisky ze stoisk wystawców, które nie zostały objęte darmowym samplingiem. 

* Bony degustacyjne są do odbioru w kasie w dniu festiwalu. Bony nie są uznawane jako środek płatniczy w barach Coctail Bar Max i Dom Whisky oraz sklepie festiwalowym. 

* Bony degustacyjne są bezzwrotne i nierefundowalne oraz ważne tylko podczas trwania festiwalu whisky na terenie festiwalu 

* Masterclass na festiwalu są odpłatne i ważne jedynie z wykupionym biletem na masterclass oraz biletem wstępu na festiwal whisky. 

* Wstęp na teren festiwalu WYŁĄCZNIE dla osób PEŁNOLETNICH. 

* Wstęp na teren festiwalu możliwy jedynie dla osób posiadających ważny bilet wstępu (bez różnicy czy osoba będzie degustować whisky czy też nie). 

* Coctail Bar Max oraz Dom Whisky 30 i 31 sierpnia czynne będą wyłącznie dla gości festiwalowych posiadających ważny bilet wstępu na festiwal.

* Degustacje na stoiskach wystawców jak i sprzedaż w barach Coctail Bar Max oraz Domu Whisky, zarówno 30.08 jak i 31.08 kończy się o godzinie 21:45. 

*Recepcja festiwalowa: kasa festiwalowa czynna jest 30.08 (piątek) do godziny 21:00, a 31.08 (sobota) do godziny 20:00. 

* Godziny otwarcia festiwalu:
30.08.2024 (piątek) 11:00 – 22:00 (21:45 koniec degustacji na stoiskach).
31.08.2024 (sobota) 11:00 – 22:00 (21:45 koniec degustacji na stoiskach). 

Zaznacz wymagane zgody, aby zakupić bilet.